Великдень – це найбільше релігійне свято, яке символізує відродження, воскресіння та перемогу світла над темрявою…. В такий день, кожна людина має відчувати турботу та підтримку.

Саме, сьогодні, напередодні величного Христового Воскресіння, за сприяння Демидівського селищного голови Сергія Радченка, благочинним Демидівського Благочиння отцем Євгенієм Іваником було освячено паски для воїнів Збройних сил України, а також одиноких і престарілих людей, які отримують догляд у КЗ "Турбота" Демидівської селищної ради та паліативному відділенні КНП «Демидівська ЦРЛ» Демидівської селищної ради.
Понад 80 святкових пасок спекли майстри виробничого навчання професії "Кухар. Кондитер" Демидівського ВПУ-25.

Хочеться, щоб це світле свято завітало у кожну домівку, кожну  родину і особливо до тих людей, які потребують нашої підтримки та піклування.
Бажаємо всім миру і Великоднього настрою!