Відбулася поминальна панахида за загиблими воїнами УПА с. Хрінники УПА

Відбулася поминальна панахида за загиблими воїнами УПА с. Хрінники

У с.  Хрінники на другий день святої Трійці, вшанували світлу пам'ять вояків УПА уродженців села та всіх героїв-патріотів, які мужньо боролися за незалежну, сильну  державу Україну. В урочистостях взяли участь селищний голова Сергій Радченко та заступник селищного голови Анатолій Бондар, активісти громади та жителі села Хрінники. Поминальну панахиду за загиблими відслужив отець Свято-Михайлівської церкви ПЦУ с.Хрінники Петро Коваль. До пам’ятників загиблим воїнам УПА було покладено квіти. Про героїчне минуле нашого народу до присутніх заходу звернувся Сергій Радченко та поклав квіти на могили загиблих воїнів УПА. На закінчення заходу учні Хрінницького ліцею прочитали вірші, присвячені героям УПА, які відали своє життя за свободу і Незалежність нашої України. Пам'ять про тих, хто поклав своє життя заради миру та спокою на нашій землі повинна вічно жити в наших серцях.

Оголошення Оголошення

Оголошення

Демидівська дільниця Дубенського відділення АТ "Рівнегаз" повідомляє, що у зв'язку  з заміною обладнання на ГРП смт.Демидівка  вул.Б.Хмельницького та з метою забезпечення безперебійного постачання газу для населення буде припинено газопостачання з 8.00год. 06.06.2023 року до 16.00 год. 10.06.2023 року по наступних вулицях: 1Травня, Богдана Хмельницького, Богуна, Воз'єднання, Відродження(частково), Вербицького, Газова, Зарічна, Заводська, Замкова, Зелена, Космонавтів, Кооперативна, Луцька , Миру(частково), Молодіжна, Набережна, Перемоги, пров.Новий, пров.Першотравневий, Польова, Пилипа Орлика, Садова, Тиха, Шкільна, Шевченка, Ювілейна. Пуск газу буде проводитись після закінчення робіт. АТ "Рівнегаз" просить вибачення за тимчасові незручності.