Сесія селищної ради

Відбулась чергова сесія селищної ради.

Сьогодні, 7 липня 2021 року, під головуванням селищного голови Сергія Радченка відбулась 8 сесія Демидівської селищної ради, участь у якій взяли 20 селищних депутатів із 22 обраних.

Напередодні засідання чергової 8 сесії Демидівської селищної ради активно працюють постійні комісії

Сьогодні, 6 липня відбулося засідання постійних комісій Демидівської селищної ради. Комісія з питань земельних відносин, природокористування, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту обговорили питання: затвердження проєктів відведення; затвердження технічних документацій; передача у власність громадянам ділянок, що знаходяться на території Демидівської селищної ради. Всього розглянуто 112 проєктів рішень та прийнято відповідні висновки та рекомендації.