Фото без описуСьогодні, 6 липня відбулося засідання постійних комісій Демидівської селищної ради. Комісія з питань земельних відносин, природокористування, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту обговорили питання: затвердження проєктів відведення; затвердження технічних документацій; передача у власність громадянам ділянок, що знаходяться на території Демидівської селищної ради. Всього розглянуто 112 проєктів рішень та прийнято відповідні висновки та рекомендації.

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, підтримки підприємництва, майнової політики, приватизації, будівництва, архітектури, освіти та гуманітарних питань розглянула питання про структуру комунальної організації «Добробут» Демидівської селищної ради, про внесення змін до бюджету Демидівської селищної територіальної громади на 2021 рік, про визначення  мінімальної вартості місячної  оренди 1 квадратного метра загальної  площі нерухомого майна фізичних осіб Демидівської селищної ради   на  2022 рік та інші.

Загалом засідання комісії було конструктивним та продуктивним.