Організацію культурного дозвілля у вигляді кінотеатру просто неба для жителів громади ініціювала активна молодь, яка об’єдналася довкола Молодіжної ради.

Активісти Молодіжної ради при Демидівської селищній раді на чолі з Сергієм Щербатюком провели толоку у селищному парку і облаштували кінопростір з екраном. У цьому допомогла підтримка програми «Будуємо Україну разом» та місцеві підприємці.

На перший сеанс кінопоказу під відкритим небом, 27 червня, зібралося більше півсотні демидівчан. А вже 29 червня футбольні фанати вболівали за збірну України на матчі зі Швецією.

Також подібна ініціатива з проведення кіносеансу під відритим небом організована у селі Вишневе. Тут перегляд фільму організувала представниця Молодіжної ради Оксана Шеремета. На подію прийшли місцеві жителі, батьки з дітьми, молодь.

Така молодіжна ініціатива матиме продовження, запевняють організатори, адже позитивні відгуки глядачів говорять про потребу у такій формі дозвілля.