23 травня, в День Героїв в Демидівському ліцеї відкрили меморіальні дошки, що увічнили пам’ять про земляків-героїв, життя яких забрала клята війна, Тадеуша Руминського та Романа Якимюка. Два Герої, дві різні долі, яких об'єднала неосяжна любов до Батьківщини, жага до справедливості та волі.

Вшанувати пам’ять захисників України прийшли односельчани, родини військовослужбовців, друзі, учні та педагоги ліцею, представники влади та духовенства.

Священники провели чин освячення меморіальних дошок, до яких після заупокійної спільної молитви здійснили покладання квітів. Учні ліцею прочитали молитву Українських націоналістів, слова якої пронизували до серця:

«Україно, свята мати героїв, зійди до серця мого, прилинь бурею вітрів кавказьких, шумом карпатських ручаїв, боїв славного завойовника батька Хмеля, тріумфом і гуком гармат революцій, радісним гомоном Софійських дзвонів...

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих та всіх військовослужбовців, які віддали життя у боротьбі за Україну.

Наші воїни віддали найдорожче - своє життя, захищаючи кордони нашої держави. Відтепер меморіальні дошки будуть постійним спогадом нам і наступним поколінням про патріотизм і героїчний подвиг захисників нашої Батьківщини.

Світла пам’ять полеглим українським воїнам та вічна їм шана!

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

Фото без опису