Герої не вмирають, поки ми їх пам’ятаємо у своїх молитвах, у своїх справах, у своїх серцях.

Сьогодні, у День Героїв, жителі громади схилили голови в пам'ять перед мужністю наших незламних Захисників, які боролися за свободу та незалежність України за всі часи її існування, відвага та стійкість яких назавжди змінила хід історії України.

До пам’ятного знаку Борцям за волю та незалежність України прийшли родини загиблих Захисників, їхні друзі, знайомі, представники влади та духовенства,  жителі громади.

Всі присутні не могли стримати сліз, адже рана від втрати свіжа і дуже болюча… Кожен усвідомлює ціну незалежності, яку знову і знову доводиться відстоювати.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх тих, хто віддав своє життя заради України, заради миру на нашій землі.

Зі словами підтримки та подяки до присутніх звернувся селищний голова Сергій Радченко.

Священнослужителі Демидівського благочиння ПЦУ відслужили заупокійну панахиду та окропили Пам’ятні банери освяченою водою.

В цей День згадали всіх, хто віддав найдорожчу ціну за свою Батьківщину – своє життя. Всіх, для кого Україна завжди була на першому місці.

Хай славляться імена Героїв, які поклали життя за нашу свободу. Героїв, які сьогодні захищають Україну. Героїв, які ведуть нас до Перемоги!