Шановні жителі громади.

Зі скорботою повідомляємо, що сьогодні, 30 січня, зустрічаємо нашого загиблого Героя РОМАНА  ЯКИМЮКА.

Просимо всіх мешканців громади зустріти траурний кортеж із тілом нашого Захисника живим коридором на початку села Лішня орієнтовно о 16.00 год.

Ми зобов'язані віддати належну і, на жаль, останню шану земляку, який віддав своє молоде життя за наше мирне майбутнє, за нашу Україну...

Чин похорону розпочнеться біля будинку загиблого в с. Лішня 31 січня об 11.00 год. Відспівуватимуть воїна в храмі Івана Богослова с.Демидівка.

Відправка автобуса, для всіх небайдужих провести в останню путь та віддати шану Герою України, завтра 31 січня о 10.30 год. від відділу освіти та гуманітарної роботи Демидівської селищної ради смт Демидівка вул. Миру 21.

Просимо утворити живий коридор та гідно зустріти захисника.

Вічна пам'ять та Слава Герою!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!