Триває війна, яка забирає найкращих синів і дочок України. У нашій пам’яті, наших серцях назавжди залишиться Роман ЯКИМЮК.

Сьогодні жителі громади, зі сльозами на очах та почуттям важкої втрати, стоячи на колінах, зустріли кортеж з домовиною загиблого Героя у селі Лішня. Роман востаннє повернувся додому, до рідного села, де залишилися найдорожчі серцю люди.

Важко повірити, а ще важче прийняти втрату. Схиляємо голову перед відважністю, стійкістю та патріотизмом нашого Героя.

Складаємо щирі співчуття рідним та близьким. Герой Роман ЯКИМЮК назавжди буде для нас взірцем справжнього патріотизму, відваги й самопожертви заради Батьківщини.

Нагадуємо, що прощання відбудеться завтра, 31 січня, об 11.00 год в селі Лішня, відспівуватимуть воїна в храмі Івана Богослова селища Демидівка.

Вічна пам’ять… Герої не вмирають!