Завтра, 4 січня, до рідної домівки повертається  Воїн-Земляк ВОЛОДИМИР КИРИЛЬЧУК, який відданий Військовій присязі  на вірність Українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок, загинув у бою за Україну 29 грудня 2023 року.

Закликаємо всіх жителів громади  на знак пошани  та вдячності гідно зустріти Захисника «на щиті» близько 11:20 у селі Лішня,    11:30 у селі Рудка.  Далі  Кортеж  з тілом Воїна прямуватиме  до рідної домівки в с.Ільпибоки, де проживав Захисник.

Прощання з Героєм та чин похорону відбудеться у п’ятницю, 5 січня о 12.00 годині у селі Ільпибоки.

Відправка автобуса, для всіх небайдужих провести в останню путь та віддати шану Герою України, об 11.00 год. від відділу освіти та гуманітарної роботи Демидівської селищної ради.

Схилімо голови у скорботі, гідно вшануймо Героя, який заплатив за нашу свободу та незалежність своїм життям.

Вічна шана та слава Герою!