Сумні різдвяні свята: у Демидівській громаді в останню дорогу провели Героя Володимира КИРИЛЬЧУКА.

Сьогодні, 5 січня Демидівська громада провела в останню дорогу військовослужбовця із села Ільпибоки Володимира КИРИЛЬЧУКА , 22.04.1970 р.н., який захищав незалежність та територіальну цілісність України з 25 лютого 2022 року.

Пекучим болем для рідних, друзів, знайомих, мешканців села Ільпибоки та цілої громади стала ця непоправна втрата доброї та щирої людини, Героя - Захисника, для якого найвищими цінностями були справедливість та свобода.

На подвір’ї рідної домівки воїна зібралося багато людей: рідні, близькі, друзі, знайомі, бойові побратими, небайдужі земляки, які прийшли востаннє попрощатися та вклонитися його мужності й відвазі. Місцем останнього спочинку полеглого захисника стало кладовище в рідному селі Ільпибоки. На честь Героя звучав Гімн України та військовий трикратний салют, який гучно пронизував небо.

Військовослужбовець став ще одним ангелом, який триматиме небо над Україною.

Ми маємо завжди пам’ятати, якою дорогою ціною нам дістається кожна хвилина мирного життя.

Щирі співчуття рідним та близьким Захисника. Хай Господь Бог допоможе пережити гіркий біль непоправної втрати.

Вічна та світла пам’ять українському захисникові.

Герої не вмирають, їх пам’ятають ВІЧНО…