З давніх-давен Різдвяні свята для українців, як, власне, й для всього християнського світу, особливі – адже це не лише наша віра, а й символ торжества Добра та перемоги Світла над темрявою. Тому наші предки співали колядки у найважчі, найтемніші часи, навіть перебуваючи у криївках, у сибірському засланні, а то й у тюремних казематах. Неначе сповнювалися спокоєм та розрадою, прославляючи колядками, щедрівками, віншуваннями новонародженого Ісусика.

Тож, до Демидівської селищної ради завітали вихованці та викладачі КЗ "Мистецька школа", вихованці зразкового художнього колективу "Водограй" Вовковиївського ліцею зі своїм наставником Ярославом Пограничним з дзвінкою колядою та щирими віншуваннями з новорічно-різдвяними святами. Вони у різдвяних піснеспівах співали про віру в Господа, про любов до ближнього, до Батьківщини та свободу, до прадавніх українських традицій, в яких суть нашого народу та все те, за що ми зараз боремося. Звучали і добре знайомі усім колядки, і зовсім нові, сумні колядки.

Дякуємо діткам та їх наставникам що шанують традиції українського народу!

Віримо, що Господь почує наші звернення та допоможе якнайшвидше здобути нам вистраждані Перемогу і мир.

Христос народився! Славімо Його!