Впродовж січня – жовтня  2023 року платники податків області  спрямували на підтримку армії 607,5 млн грн військового збору, що більше як за десять місяців минулого року на 70 млн грн, або 13 відсотків. Про це інформує в.о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Володимир Троцко.

Податківці нагадують, військовий збір справляється із доходів, які відповідно до податкового законодавства оподатковуються податком на доходи фізичних осіб. До них належать заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, винагороди, орендна плата, виплата дивідендів, купівля-продаж рухомого і нерухомого майна тощо. Відтак кожен, хто легалізує свої доходи, чесно декларує їх та офіційно працює, долучається до фінансового забезпечення нашого війська.