Демидівська територіальна громада отримала планшет в межах проєкту "Посилення стійкості громад в регіонах", що реалізується за підтримки уряду Великої Британії.

Проєкт спрямований на забезпечення рівних можливостей кожній людині отримувати соціальні послуги шляхом інтегрування інформаційної, цифрової, соціальної та іншої безбар'єрності. Отриманий технічний засіб створює умови для обслуговування осіб з вадами слуху. Відвідувач ЦНАПу з вадами слуху має можливість скористатись онлайн-послугами перекладача жестової мови та отримати від працівників адміністративну послугу, уникнути непорозумінь.

Висловлюємо вдячність партнерам UNDP Ukrain/ПРООН в Україні та проєкту "Посилення стійкості громад в регіонах України" за вагому технічу підтримку.

Разом ми будемо продовжувати допомагати жителям громади.