Ще одна жахлива звістка у Демидівській громаді: під час військової служби помер наш земляк, житель села Лішня Тадеуш РУМИНСЬКИЙ, 1973 р.н..

Немає слів, щоб висловити увесь біль і жах, які зараз відчуває кожен з нас. В цю трагічну хвилину щиро поділяємо горе з рідними та всією громадою схиляємо голову в глибокій скорботі.

Зі скорботою повідомляємо, що сьогодні, 23 жовтня, орієнтовно о 10.00 годині зустрічаємо кортеж нашого воїна Тадеуша РУМИНСЬКОГО в селі Лішня по вулиці Млинівська.

Прощання з Героєм та чин похорону відбудеться сьогодні о 12 годині у селі Лішня вулиця Берегова.

Ми маємо належно віддати шану військовому, який пішов на війну захищати наше майбутнє, та гідно його провести в останню путь.

Вічна пам'ять і слава Героям!