«Електронний кабінет шукача роботи»

 

Сервіс діє на сайті Державної служби зайнятості у рубриці «Громадянам» - «Електронний кабінет шукача роботи».

Якщо у вас виникли питання з пошуку роботи, отримання соціальних послуг у центрі зайнятості, призначення та виплати матеріального забезпечення на випадок безробіття вам допоможе даний сервіс.  

Тут зареєстрований безробітний має змогу створити власне резюме, переглянути актуальні вакансії, ознайомитися з інформацією про тимчасову зайнятість та можливості професійного навчання, записатись на прийом до будь-якого спеціаліста центру зайнятості, обравши мету, дату та годину візиту.

Власник кабінету може переглянути дані про заплановані та фактичні відвідування служби зайнятості, дізнатися про заходи, які проводитиме служба зайнятості, отримати інформацію щодо своїх нарахувань та виплат допомоги з безробіття.

Безробітні можуть самостійно створювати та активувати персональний кабінет на веб-сайті Державної служби зайнятості» в режимі онлайн. Нагадуємо, що реєстрація та вхід до персонального кабінету здійснюється виключно через кваліфікований електронний підпис.

 

За більш детальною інформацією ви можете звернутися у місцевий підрозділ служби зайнятості Рівненщини, наш Telegram-канал підтримки, або на «гарячу» лінію Рівненського ОЦЗ +38096-539-53-59.