Сучасний розвиток країни безпосередньо пов'язаний із роботою місцевих органів самоврядування. З метою забезпечення плідної співпраці та вирішення актуальних питань, селищний голова Сергій Радченко долучився до діалогового заходу для представників органів місцевого самоврядування Рівненської області разом з народним депутатом України Олександром Аліксійчуком.

Однією із головних тем обговорення стала питання незабезпечення освітньої субвенції. Сучасна освіта має стратегічне значення для майбутнього країни, тому важливо забезпечити належні фінансові ресурси для її функціонування, оскільки відсутність або недостатність фінансування може серйозно підірвати якість навчання та розвитку дітей.

Ще однією актуальною темою стала плата за землю ДП "Ліси України". Було відзначено важливість справедливої та прозорої системи розрахунку цін на землю для органів місцевого самоврядування. Сергій Радченко підкреслив, що нерідко неправильний розрахунок плати за землю може створювати фінансові труднощі для громад та гальмувати їх розвиток.

Окрема увага була приділена питанню зарахування військового податку на фізичних осіб за місцем проживання бійців ЗСУ. Селищний голова підкреслив важливість підтримки та визнання внеску українських захисників. На жаль, на сьогоднішній день громада не отримує жодної фінансової підтримки у цьому напрямку, і це може негативно вплинути на розвиток місцевих громад та якість надання послуг жителям.

Також важливо зазначити, що Олександр Слобожан, виконавчий директор Асоціації міст України, активно піднімає ці питання у Верховній Раді. Отже, спільна робота між державними органами та місцевими лідерами спрямована на пошук рішень та спільне розв'язання нагальних завдань, сприяючи досягненню позитивних змін у громаді.