Усе навколо завмирає,

Коли вдягаю вишиванку.

Лиш серце радісно палає,

Мов промінь сонця на світанку.

Коли вдягаю вишиванку,

Немов в любові признаюся

СВОЇЙ КРАЇНІ ніжно й палко,

Вдягну I Господу молюся.

Щороку у третій четвер травня відзначається Всесвітній день вишиванки. Вишиванка - це наш генетичний код, символ нашої держави, який єднає українців крізь відстань, простір і час. Вишиванка – це код незламності, мудрості, величі та історичної пам'яті нашого народу.

Українська вишиванка - це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг! Це одяг вільних і сильних, незламним духом людей.

Сьогодні кожен українець одягнувши вишиванку підкреслює своє походження, адже ми – українці, вільний народ незалежної держави, яка відчайдушно бореться з російським окупантом.

Нехай це свято зітре кордони та об'єднає українців по всьому світу! В цей день хочеться побажати миру нашій Україні. Нехай наш патріотизм допомагає захищати Україну та робити її цілісною та незалежною.

Вишиванку одягаю – перемогу наближаю! Дякуємо нашим Захисникам за те, що можемо вільно носити наш національний код!

Слава Україні! Героям слава!

З Днем вишиванки!

Бережімо традиції !