Фото без опису

Сьогодні в центральному парку смт Демидівка, відкрили артоб'єкт у формі карти України, що символізує єдність та незалежність нашої держави.  
Ця ідея реалізована завдяки співпраці Молодіжної ради Демидівської селищної ради та ГО «Сприяння розвитку села. Від ідеї до її втілення – шлях у кілька місяців. Демидівська молодь », в рамках проєкту «Активна молодь - свідома молодь»,  змогла залучити кошти на реалізацію свого задуму. Майданчик облаштовували працівники КО «Добробут» та КЗ "ЦФЗН "Спорт для всіх",  макет карти зварював Андрій Бондарук. Працювали над виготовленням карти з вірою про мирне життя в щасливій Україні. Загальна ідея полягала в залучені активної молоді громади та ВПО до культурного життя громади та створення відкритої локації для жителів та гостей нашої громади.  
Артоб'єкт «Карта України» - це втілення віри в добро, любов, щасливе майбутнє України. А найголовніше показати, що ми - українці, єдиний народ.

 

Проєкт реалізується ГО «Сприяння розвитку села» за підтримки ГО «Платформа Публічної Дипломатії» та National Democratic Institute. Фінансування є можливим завдяки щирій підтримці американського народу через USAID - US Agency for International Development та за інформаційної підтримки Ради з молодіжних питань при Президентові України

 

  Разом працюємо заради майбутнього. Все буде Україна!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису