Придбано спортінвентар для закладів освіти

Демидівська селищна рада турбується про майбутнє покоління своєї громади, а особливо про  розвиток фізичної культури та спорту.

Тому, для повноцінного навчання та здорового фізичного розвитку дітей  за кошти місцевого бюджету закуплено спортивний інвентар на суму близько 200 000 гривень. Потрібно зробити все, щоб  привчити  дітей  до спорту та до здорового способу життя.

М’ячі волейбольні, футбольні, баскетбольні, гандбольні, гімнастичні, клюшки та м’ячі для фролболу, сітки для мініфутболу та фролболу, модуль «Настільний теніс», модуль «Петанк»,  скакалки, обручі гімнастичні, комплект матів гімнастичних, м’ячики для метання, бар’єр легкоатлетичний, шашки, шахи, маніжки та інше, отримали заклади освіти громади.

Маємо надію, що придбаний інвентар допоможе юним спортсменам виборювати нові перемоги.