Творчі здобутки педагогів закладу позашкільної освіти

28 березня 2023 року відбувся конкурс серед педагогів закладів позашкільної освіти області на кращі навчальні програми, навчально-методичні посібники та методичні розробки з предметно-технічного профілю.

Активну участь в обласному конкурсі прийняли педагоги КЗ «Демидівський Будинок творчості школярів» Демидівської селищної ради.

За підсумками конкурсу нагороджено дипломом комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради  Ірину РЯСКУ, керівника гуртків комунального закладу «Демидівський Будинок творчості школярів» Демидівської селищної ради, за роботу «Мистецтво оригамі як можливість розвитку математичних здібностей дітей» (ІІІ місце).

Вітаємо з нагородою, бажаємо творчих успіхів та перемог!