Відділом освіти та гуманітарної роботи проведено дистанційно огляд-конкурс читців-гумористів «Поліські пересмішники» серед закладів загальної середньої освіти. Метою конкурсу є виявлення та підтримка талановитої молоді, популяризація художнього слова, розвиток кращих традицій українського гумору.

У відбірковому етапі конкурсу взяли участь учні  чотирьох закладів загальної середньої освіти  Демидівської селищної ради: Вербенського ліцею, Вовковиївського ліцею, ОЗ Демидівського ліцею та Рудківської гімназії. До репертуару читців-гумористів  ввійшли твори українських авторів.

Журі оцінювало майстерність виконання, оригінальність, артистичність; культуру виконавської і сценічної майстерності (голос, дикцію, жести) та

відповідність репертуару віку читця.

За результатами огляду- у І віковій категорії І місце здобула Вікторія Польова учениця  Вербенського ліцею, а у   ІІ віковій категорії І місце здобула Дарина Топоровська учениця ОЗ Демидівського ліцею.

Вітаємо наших юних гумористів.