На виконання наказу комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради від 11 січня 2022 року № 03 «Про проведення обласного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» 14 лютого 2022 року проведено обласний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії».

Відповідно до результатів роботи журі дипломами комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради в номінації  «Декоративно-прикладне мистецтво» відзначено:

II місце - Анна Колодинська, вихованка гуртка бісероплетіння «Намистинка» КЗ «Демидівський Будинок творчості школярів», за роботу «Галстук «Частинка космосу зі мною»», керівник Жанна Максимюк.

III місце - Ілля Ряска, вихованець гуртка «Випилювання по дереву» КЗ «Демидівський Будинок творчості школярів» Демидівської селищної ради, за роботу «Космічна пошта», керівник Леонід Дмитрук.

Навіть в такий   сумний для країни час діти приносять радість)).