Перемоги наших вихованців
На виконання наказу комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради від 11 січня 2022 року № 03 «Про проведення обласного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» 14 лютого 2022 року проведено обласний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії».
Відповідно до результатів роботи журі дипломами комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» відзначено:
II місце - Анна Колодинська, вихованка гуртка бісероплетіння «Намистинка» КЗ «Демидівський Будинок творчості школярів», за роботу «Галстук «Частинка космосу зі мною»», керівник Жанна Максимюк.
III місце - Ілля Ряска, вихованець гуртка «Випилювання по дереву» КЗ «Демидівський Будинок творчості школярів» Демидівської селищної ради, за роботу «Космічна пошта», керівник Леонід Дмитрук.
Навіть в такий сумний для країни час діти приносять радість)).