Громади Дубенського району отримали в розпорядження понад 62 мільйона гривень плати за землю

Протягом січня-жовтня 2021 року до бюджетів громад Дубенського району сплачено 62,2 мільйона гривень плати за землю. Сума сплаченої на території району плати за землю на 1,4 мільйона гривень перевищує минулорічні показники.

Переважну частину надходжень отримано від юридичних осіб, які перерахували 45,6 мільйона гривень земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності, а фізичні особи спрямували до місцевих бюджетів – понад 16,6 мільйона гривень плати за землю.

Збільшення надходжень відбулося в результаті проведеної спільної роботи представників податкової служби та органів місцевого самоврядування, а саме: залучення до оподаткування землекористувачів, які використовували земельні ділянки без правовстановлюючих документів, реєстрація нових платників, встановлення фактів використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, укладання додаткових договорів до діючих угод оренди.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX