Інформаційне повідомлення

про прийняте рішення про продовження строку дії договору оренди майна комунальної власності територіальної громади в особі Демидівської селищної ради, включеного до переліку першого типу, шляхом проведення аукціону

Керуючись  п.1 статті 18 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», відповідно до Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, прийнято рішення виконавчого комітету Демидівської селищної ради про продовження строку дії Договору оренди оренди нежитлової будівлі котельні комунального закладу «Будинок культури» Демидівської селищної ради Рівненської області, загальною площею 114.8м2, що знаходиться за адресою вул. Б.Хмельницького,12,   смт. Демидівка,  Дубенський р-н, Рівненська обл., 35200, укладеного між приватним підприємством «ТЕПЛО-ЕНЕРГІЯ» та  Відділом освіти та гуманітарної роботи Демидівської селищної ради шляхом проведення аукціону. Термін оренди -  п’ять років, цільове використання об’єкта оренди – надання послуг з теплопостачання.

Додаток:рішення виконавчого комітету селищної ради від 29.06.2021року  №320, від 29.06.2012року №322

Інформація, що пов’язана з даним повідомленням знаходиться за посиланням https://zakupki.prom.ua/auctions-dgf/auctions/LLE001-UA-20210712-46611