Інформаційне повідомлення

про передачу в оренду на аукціоні  нерухомого майна комунальної власності територіальної громади в особі Демидівської селищної ради включеного до переліку першого типу

Керуючись ст.6 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», відповідно до Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, прийнято рішення виконавчого комітету Демидівської селищної ради про передачу в оренду на аукціоні: частини нежитлової будівлі – «Будинок амбулаторії», загальною площею 16.47 м2, що знаходиться за адресою вул.Грушевського,150, с.Вовковиї, Рівненська область,35224  та облікується на балансі  комунального некомерційного підприємства «Демидівська центральна районна лікарня» Демидівської селищної ради , термін оренди 5 років, цільове використання об’єкта оренди – надання стоматологічних послуг.

Інформація, що пов’язана з даним повідомленням знаходиться за посиланням:  https://zakupki.prom.ua/auctions-dgf/auctions/LLE001-UA-20210820-96773, Ідентифікатор аукціону LLE001-UA-20210820-96773