Інформаційне повідомлення

про передачу в оренду на повторному  аукціоні  за методом покрокового зниження стартової ціни на 50%: нерухомого майна комунальної власності територіальної громади в особі Демидівської селищної ради включеного до переліку першого типу

Керуючись  п.11 ст.13 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», відповідно до п.63 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна,  прийнято рішення виконавчого комітету Демидівської селищної ради про передачу в оренду  на  повторному аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни на 50%: нежитлової будівлі – будинок відпочинку №12, секції 1,3, загальною площею 87.67 м2, що знаходиться за адресою вул.Зарічна 1у., с.Хрінники, Рівненська обл., 35220 та перебуває на балансі комунального підприємства дитячий санаторій «Хрінники» Демидівської селищної ради Рівненської області, термін оренди 5 років, цільове використання об’єкта оренди – відпочинок та оздоровлення.

Додаток: рішення виконавчого комітету від 13.07.2021 року №340

додаток до рішення виконавчого комітету

Інформація, що пов’язана з даним повідомленням знаходиться за посиланням  https://zakupki.prom.ua/auctions-dgf/auctions/LLE001-UA-20210714-46769