День села пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного населеного пункту є часточкою історії нашої громади. А цю історію люди творять щоденною тяжкою працею. Адже життя на селі щодня ставить перед ними багато непростих питань, які потребують вирішення. І щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

Сонячного недільного дня, 18 липня, завітало свято у село Острів.

У цей день на святі були присутні заступник селищного голови Анатолій Бондар та начальник відділу освіти та гуманітарної роботи Демидівської селищної ради Олена Грицюта.

Анатолій Андрійович  привітав усіх присутніх зі святом, побажав жителям розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості.

За сценарієм свята увага була приділена всім категоріям жителів села. Вшановували щирими словами, задушевними піснями та подарунками.

Отож залишається побажати громаді й надалі такої згуртованості, яку вони проявили під час святкування Дня села.