1 серпня 2021 року було проведено свято села Товпижин. На святі були присутні заступник Демидівського селищного голови Анатолій Бондар та начальник відділу освіти та гуманітарної роботи Демидівської селищної ради Олена Грицюта. Анатолій Андрійович привітав жителів, а також вручив подарунки: для подружжя Володимира та Євгенії Мельничуків, які вже 65 років разом, та матері-героїні Семенюк Лідії.

Після урочистої частини та привітань розпочалася концертна програма. Аматори сцени порадували присутніх різноманітними піснями, сценками, віршами. Для місцевих жителів, День села — одне з найулюбленіших свят, адже це можливість бодай на кілька годин відволіктися від домашніх клопотів, поспілкуватися з односельцями, поділитися враженнями.