ДЕМИДІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ» У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує:

Дата: 12.03.2020 12:33

інформує:

05.03.2020 року начальник Демидівського РС філії ДУ «Центр пробації» у Рівненській області Володимир Федінчик, на виконання заходу запланованому в індивідуальному плані, посприяв засудженому Г у відновленні втраченого паспорта громадянина України у Демидівському відділенні Рівненської області Державної міграційної служби України.

Паспорт громадянина України засудженому потрібен перш за все щоби стати на облік в центрі зайнятості та в подальшому працевлаштуватися на роботу. Так як у нашій державі, згідно останніх змін в законодавстві, значно підвищився штраф для роботодавців, котрі беруть громадян на роботу неофіційно, триває позитивна тенденція на зменшення таких порушень.

Одним із критеріїв зниження ризику повторного скоєння злочину є зайнятість клієнтів пробації, тож сподівання на виправлення засудженого Г значною мірою підвищуються в рази.

Начальник Демидівського районного сектору

філії Державної установи «Центр пробації»

у Рівненській області

капітан внутрішньої служби                                                          Володимир ФЕДІНЧИК