До уваги суб'єктів пробації??

Дата: 26.03.2020 15:25

Уповноважені органи пробації переведено на особливий режим роботи в умовах надзвичайної ситуації.

Через поширення короно вірусу на всій території України введено режим надзвичайної ситуації на 30 днів , до 24 квітня 2020 року.

Відсутність транспортного сполучення буде визначатися поважною причиною неявки на реєстрацію за умови неможливості дістатися до органу пробації іншим способом.

У разі неможливості особистої явки допускається проведення реєстрації шляхом телефонної розмови чи спілкування з працівником пробації з використанням інших засобів віддаленого зв’язку ( у тому числі за допомогою мережі інтернет).

Водночас звертаємо увагу, що встановлені обмеження зумовлені надзвичайною ситуацією не передбачають можливості невиконання обов’язків, встановлених для суб’єктів пробації в рішеннях суду.

Контактні телефони: 0976810318, 0679126801.

Демидівський районний сектор

філії Державної установи «Центр

установи» у Рівненській області.