Проведено огляд стану готовності господарського комплексу Демидівської селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період.

Дата: 11.09.2019 15:33

9 вересня 2019 року обласною робочою групою під керівництвом заступника директора департаменту – начальника управління ЖКГ Департаменту ЖКГ, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації Олександри Семчук проведено огляд стану готовності господарського комплексу Демидівської селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 року. Перевіркою охоплено об’єкти житлово-комунального господарства, житлового фонду, заклади освіти, культури, охорони здоров’я селищної ради. Члени робочої групи з департаменту ЖКГ ОДА, представників управлінь освіти і науки, культури і туризму, охорони здоров’я  облдержадміністрації детально на місцях ознайомились зі станом підготовки об’єктів до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 року та поставили свою оцінку кожній конкретній галузі. В цілому готовність господарського комплексу ОТГ оцінено у 4,6 бала за 5-бальною шкалою, що є досить хорошою оцінкою на фоні загальної оцінки готовності району до зими.