У Рівному пройшли співбесіди з кандидатами в поліцейські офіцери громади

Дата: 12.09.2019 15:59

В обласному управлінні Нацполіції відбулися перші співбесіди з кандидатами, які виявили бажання стати поліцейськими офіцерами громади. Їх відбирає комісія, сформована з представників Департаменту превентивної діяльності НПУ та управління превентивної діяльності ГУНП в Рівненській області, психолога Національної поліції, представника організації міжнародної технічної допомоги ICITAP та об’єднаної територіальної громади.

Селищний голова Віктор Іщук 10 вересня взяв участь у засіданні комісії, під час якої проведено співбесіду з одним кандидатом, який виявив бажання працювати поліцейським офіцером громади у Демидівській ОТГ. Поліцейські, яких відбере комісія, проходитимуть спеціальні навчання.

Наразі активно тривають ремонтні роботи у приміщенні, де буде облаштовано робочий кабінет та кімната відпочинку поліцейського офіцера.

Нагадаємо, мета проекту «Поліцейський офіцер громади» - забезпечення кожної територіальної громади офіцером поліції. Хто такий поліцейський офіцер громади? Це офіцер поліції, який орієнтований на вирішення безпекових проблем саме своєї територіальної громади. Він доступний до населення, тому що постійно знаходиться поруч з людьми.