Рада регіонального розвитку Рівненської області.

Дата: 18.03.2019 22:30

Сьогодні 18 березня відбулося засідання Ради регіонального розвитку Рівненської області в м. Рівне під головуванням Президента України Петра Порошенка. Захід відбувся в Міському Будинку Культури. На зустрічі були присутні голова Рівненської обласної державної адмінісрації Олексій Муляренко, голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук, їх заступники, начальники управлінь та департаментів, депутати, голови райдержадміністрацій, міських та селищних рад, представники бізнесу, духовенства, керівники комунальних підприємств та закладів області. Серед присутніх також був Демидівський селищний голова Віктор Іщук.

Головною темою зустрічі стало обговорення результатів децентралізації на Рівненщині та нові можливості області.
Окремо глава держава зупинився на ключових моментах реалізації медичної реформи, монетизацію субсидій.
Учасники Ради регіонального розвитку також розглянули перспективний план регіонального розвитку на 2019-2021 роки.