Фінансову підтримку на свої проекти можуть отримати підприємці Рівненщини

Дата: 21.03.2019 10:57

Бізнесмени Рівненщини мають можливість здешевити свої банківські позики на реалізацію власних проектів. Для цього їм необхідно взяти участь в обласній програмі розвитку малого і середнього підприємництва на 2018-2020 роки

Підприємцям-учасникам частково відшкодують відсотки за кредитами за кошти з обласного бюджету. Цього року закладено 800 тисяч гривень.

Підприємцям необхідно підготувати бізнес-план та подати його на розгляд комісії, яка обиратиме проекти. Термін подачі заявок продовжили до 29 березня.

Часткове відшкодування за банківськими позиками зможуть отримати бізнесмени, які розробили або реалізують проект, що передбачає:

впровадження енергозберігаючих та екологічно чистих технологій;

модернізацію, оновлення та розширення виробництва товарів (надання послуг, виконання робіт).

Отримати часткове відшкодування відсоткової ставки зможуть підприємці, які цього року вже взяли кредити на проекти, та ті, хто вперше за ними звернувся.

УМОВИ УЧАСТІ У ПРОГРАМІ

ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Прийом документів здійснюється департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації – організатором конкурсного відбору: з понеділка по четвер – з 9 до 1815 год., в п’ятницю з 9 до 17  год. (обідня перерва: з 13 до 14 год.) за адресою: місто Рівне, майдан Просвіти, 1, кабінет 402 до 29 березня 2019 року.

Довідкову інформацію щодо конкурсного відбору можна отримати за номером телефону: (0362) 695-215 або електронною поштою: mp-ekon@ukr.net.