Шановні працівники і ветерани галузі житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Дата: 15.03.2019 21:59

Від щирого серця вітаю Вас із професійним святом!

Ваша щоденна праця – основа добробуту жителів територіальної громади. Ми не усвідомлюємо себе без чистих вулиць, прибраних парків та озеленених куточків, не можемо обійтися без доступних та якісних побутових послуг. Існування цих простих благ – невід’ємна запорука хорошого настрою та гарного самопочуття. Тому можу говорити з впевненістю, що від Вашої роботи та професіоналізму працівників житлово-комунальної галузі залежить благополуччя кожної родини.

Щиро дякую за відповідальну та почесну працю на благо людей.

Бажаю Вам та Вашим родинам доброго здоров’я, щастя, миру, добробуту, душевного тепла, професійних здобутків та поваги від людей.

З повагою селищний голова В.Іщук