У селищі Демидівка вшанували пам`ять Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2019 14:58

20 лютого, у зв'язку із п’ятою річницею розстрілу активістів Революції Гідності, біля пам’ятника «Борцям за волю та незалежність України» у селищі Демидівка вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні. У заходах взяли участь Демидівський селищний голова Віктор Іщук, голова райдержадміністрації Богдан Левшенюк, голова районної ради Сергій Радченко, Боремельський сільський голова Віктор Корінь, Вовковиївський сільський голова Вячеслав Бондарчук,  члени громадської організації «Демидівська районна ветеранська спілка учасників АТО», громада селища, ЗМІ.

Поминальну панахиду за загиблими відслужили намісник Свято-Георгіївського монастиря на Козацьких Могилах ігумен Софроній у співслужінні зі священнослужителями Демидівського благочиння ПЦУ.

Покладено квіти до пам’ятного знаку «Борцям за волю та незалежність України». Вшановано активістів Революції Гідності хвилиною мовчання.

Прозвучали патріотичні пісні у виконанні хору священиків Демидівського благочиння ПЦУ, учениць Демидівського ліцею, учня Вовковиївської ЗОШ І-ІІІ ст., вчителя музики Ярослава Пограничного.