19 лютого в Демидівському районному секторі  ГУ ДСНС України у Рівненській області  відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 60-ї річниці від дня створення Демидівської пожежної служби. На урочистостях були присутні Демидівський селищний голова Віктор Іщук, депутат Верховної Ради України Олександр Дехтярчук, голова райдержадміністрації Богдан Левшенюк, голова районної ради Сергій Радченко, Боремельський сільський голова Віктор Корінь, заступник начальника Головного управління ДСНС України у Рівненській області Олександр Мохрик, начальник загону 5 ДПРЧ м.Дубно Михайло Домарацький, священик Демидівського благочиння ПЦУ Євгеній  Іваник, особовий склад, ветерани галузі, ЗМІ.

Із привітаннями до рятувальників Демидівщини звернулися Демидівський селищний голова Віктор Іщук, голова райдержадміністрації Богдан Левшенюк, голова районної ради Сергій Радченко, народний депутат Олександр Дехтярчук, заступника начальника Головного управління ДСНС України у Рівненській області Олександр Мохрик, Боремельський сільський голова Віктор Корінь, начальник Демидівського  районного  сектору  ГУ ДСНС України у Рівненській області  Віктор Кісільчук, кращим фахівцям, ветеранам пожежної служби вручили грамоти та подяки.

В рамках заходів в Демидівському районному секторі  ГУ ДСНС України у Рівненській області  також проведено День відкритих дверей. Учні навчальних закладів Демидівщини відвідали сектор, для них провели екскурсію, продемонстрували виставку техніки, ознайомили з історією розвитку Демидівської пожежної служби.