День Соборності у Пляшевському ліцеї.

Дата: 23.01.2019 16:33

І обнялися береги одного вічного народу…

День Соборності України – національне свято нашої держави, що відзначається щороку 22 січня. Урочисті заходи,  щодо проголошення «Акту Злуки», були проведені  у Пляшевському ліцеї. Учні 5 та 10 класів підготували  історичну мандрівку «100-річчя Дня Соборності України». Захід розпочався флешмобом  «Соборність». Короткий екскурс сторінками історії  зробив П.А.Ремесник, директор ліцею. Ведучі Олеся Романюк та Анастасія Ткачук (учениці 10 класу) запросили на свято Західну Україну (роль виконувала Богдана Причепа,учениця 5 класу) та Східну Україну (роль виконувала Ангеліна Якобчук, учениця 5 класу), які обнялися і з гордістю проголосили, що вони – це єдина Україна. Діана Федорова, Дмитро Шишко, Тарас Ткачук, Яна Юхимчук, Роман Рузак (учні 5 класу) декламували вірші про Україну.

Марія Заводська та Катерина Криштоф (учениці 10 класу) звернулися до усіх присутніх зі словами, що саме здобутки попередніх поколінь продовжують своє життя в поколіннях прийдешніх. Вони допомагають і підтримують зберігати найсвятіше – пошану до наших пращурів та справу боротьби за Українську державу. На завершення свята усі заспівали пісню Тіни Кароль «Україна – це ти!» і взяли участь у об’єднавчій акції «В День Злуки візьмемось всі за руки».

М.М.Хміль, бібліотекар ліцею, презентувала виставку «Соборність в душах – єдність у серцях».

В.В.Вараницька, педагог-організатор