Європейський день шкільного спорту в ліцеї
Європейський день шкільного спорту в ліцеї
Відбулося засідання чергової сесії селищної ради
Сьогодні, 22 вересня, відбулося пленарне засідання двадцять восьмої сесії селищної ради восьмого скликання, яке провів голова ради Сергій Радченко.
ФОП, який здійснює роздрібний продаж товарів в магазині, що розташований на території ринку, не може бути платником єдиного податку першої групи
Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що відповідно до п.п. 1 п. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI до першої групи платників єдиного податку відносяться фізичні особи – підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 167 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня податкового (звітного) року.