про результати конкурсу

06.06.2024 року Демидівською селищною радою проведено конкурс з відбору суб`єктів оціночної діяльності, що будуть залучатись для проведення  робіт з ринкової (оціночної) вартості об’єктів комунальної власності територіальної громади в особі Демидівської селищної ради,  а саме :

-   на  нежитлову будівлю, площею 74.3кв.м., за адресою вулиця Центральна, будинок 59, село Вичавки, Дубенський район, Рівненська область, 35220, пропозиція ПП ЕКФ “Приватна справа” набрала 15 балів , а ТзОВ “НИВА - ЕКСПЕРТ” набрала  18 балів.

Запропонова ціна 4500грн., термін виготовлення док. 14 днів, переможець ТзОВ “НИВА - ЕКСПЕРТ”.

- на нежитлову будівлю - баня, площею 10.8 кв.м., за адресою вулиця Перемоги, будинок  12В, село Рогізне, Дубенський район, Рівненська область, 35222, пропозиція ПП ЕКФ “Приватна справа” набрала 17 балів , а ТзОВ “НИВА - ЕКСПЕРТ” набрала 16 балів.

Запропонова ціна 4900грн., термін виготовлення док. 20 днів, переможець ПП ЕКФ “Приватна справа”.

- на нежитлову будівлю - гараж, площею 92кв.м., за адресою вулиця Грушевського, будинок 156,Б, село Вовковиї, Дубенський район, Рівненська область, 35224, пропозиція ПП ЕКФ “Приватна справа” набрала  17 балів , а ТзОВ “НИВА - ЕКСПЕРТ” набрала 16 балів.

Запропонова ціна 4900грн., термін виготовлення док. 20 днів Переможець ПП ЕКФ “Приватна справа”.

-   на  нежитлову будівлю – приміщення в адмінкорпусі, площею 21кв.м, за адресою вулиця Відродження, будинок 6, селище Демидівка, Дубенський район, Рівненська область, 35200, пропозиція ПП ЕКФ “Приватна справа” набрала 15 балів , а ТзОВ “НИВА - ЕКСПЕРТ” набрала 18 балів;, пропозиція ПП ЕКФ “Приватна справа” набрала 15 балів.

Селищний голова                                              Сергій РАДЧЕНКО