За чотири місяці 2024 року землевласники та користувачі земельних ресурсів Дубенського району сплатили до бюджетів територіальних громад 31,8  млн гривень. Такі надходження на 19 відсотків, або на 5,1 млн гривень  перевищили надходження цього платежу  порівняно з січнем-квітнем минулого року.

 

Переважну частину надходжень отримано від юридичних осіб, які перерахували 26,7 млн гривень земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності. Фізичні особи поповнили місцеві громади сплативши за землю 5,1 млн гривень.

 

Нагадаємо, що плата за землю - це місцевий податок у складі податку на нерухоме майно, який у повному обсязі зараховується до відповідних місцевих бюджетів і є одним з важливих бюджетоформуючих платежів громад.

 

Тож закликаємо всіх суб’єктів господарювання та громадян своєчасно виконувати свої податкові зобов’язання, адже свідома сплата податку за землю – важливий внесок для наповнення місцевих бюджетів. Окрім поточних платежів, громадянам варто  подбати про сплату заборгованих сум земельного податку у минулі роки. 

 

Звертаємо увагу, що платники податків мають можливість самостійно провести звірку щодо розрахунків з бюджетом через Електронний кабінет. Щоб стати користувачем електронних сервісів ДПС треба отримати електронний цифровий підпис, зареєструватися на вебпорталі ДПС і в будь-який зручний час переглядати інформацію щодо нарахування та сплати податків із персонального комп’ютера чи гаджета. Також провести звірку можна скориставшись мобільним застосунком «Моя податкова».

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»