‼️До відома жителів громади: розпочинається кампанія з пероральної імунізації проти сказу

Вона триватиме з 28 по 31 травня включно. За інформацією Дубенського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, кампанія з пероральної імунізації проти сказу диких м’ясоїдних тварин буде проводитись методом розкидання приманок.

Приманка безпечна для людей і тварин, має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку з різким запахом м’ясокісткового борошна. У середині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.

‼️Прохання: при виявленні приманок не брати їх руками і не переносити з місця на місце, пошкоджувати, знищувати чи приносити додому. Особливе прохання застерегти своїх дітей, щоб при знайденні приманок з вакциною не грались з нею, а тим більше не пробували її розламати.