Знову сльози болю, омивають нашу громаду…Щодня наша українська земля здригається від болю, сліз та втрат. Наш земляк, український військовий, МЕЛЬНИЧУК Олег Петрович, 1994 року народження, житель села Дубляни, віддав своє життя за мир та свободу України.

Розділяємо пекучий біль рідних, схиляємо голови в глибокій скорботі. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати дорогої та рідної людини, нашого Героя, який віддав своє життя за волю та незалежність України.

Вічна та світла пам'ять Захиснику України.

Завтра, 24 травня, орієнтовно о 10.30 годині біля церкви с.Лішня зустрічатимемо свого Захисника МЕЛЬНИЧУКА Олега. Далі похоронний кортеж відправиться до домівки Захисника в с.Дубляни вул.Івана Франка.
Прощання та заупокійна служба розпочнеться завтра, 24 травня об 11.00 годині біля будинку військовослужбовця в с.Дубляни вул.Івана Франка.

Просимо всіх мешканців громади належно та гідно зустріти нашого Героя! Прийдіть, вшануйте пам'ять Воїна, який до останнього подиху віддано служив Батьківщині.
Світла пам‘ять про Героя назавжди залишиться у наших серцях.
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!