Сьогодні, 04 квітня, з нагоди Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки та розмінування, рятувальники Дубенського районного управління провели навчання з працівниками Демидівської селищної ради щодо вибухонебезпечних предметів, зокрема, як вони виглядають та яку небезпеку вони несуть, як уникати зустрічі з вибухонебезпечним предметом та як діяти у випадку його виявлення. Також презентували макети вибухонебезпечних предметів, які щоденно потрапляють на територію України внаслідок російської агресії.

До заходу були залучені працівників Демидівської ЦРЛ, які навчали правильно надати першу домедичну допомогу та продемонстрували правильність накладання турнікету і проведення серцево-легеневої реанімації.

Присутні отримали друковані листівки, які містять інформацію про вибухонебезпечні предмети.

Такі заходи є надзвичайно важливі у цей час. Адже професіонали своєї справи можуть детально пояснити громадянам алгоритми дій під час екстренних ситуацій, які загрожують життю та здоров’ю.

Будьте уважні, бережіть своє життя та життя своїх рідних!