В громаді відбувся тренінг з проєктного менеджменту для представників закладів освіти, культури, медицини та працівників відділів селищної ради. Щоб стати учасником тренінгу потрібно було попередньо пройти онлайн навчання на сайті Prometheus від керівника громадської організації «Волинський ресурсний центр» Василя Кашевського. Організаторами тренінгу для представників Демидівської громади виступили Громадська організація ,,Центр розвитку та змін" та Демидівська селищна рада. Тренінг провела Ольга Кашевська - координаторка в Рівненській області Програми розвитку ООН в Україні в рамках проєкту ,, Посилення стійкості громад в регіонах України ", що фінансується Урядом Великої Британії.

Під час заходу учасники тренінгу мали можливість ознайомитися з правилами написання проєктної заявки, розглянули анатомію проєктної заявки, навчились визначити проблеми на які спрямований проєкт, основні етапи співпраці з донором, фази життєвого циклу проєкту, як формувати бюджет проєкту та навчались робити звіт. В подальшому кожен з учасників спробує написати свою першу проєктну заявку.