Сьогодні, в День пам’яті Героїв Небесної Сотні, в Демидівській громаді вшанували Захисників, які віддали своє життя в ім’я кращої долі українського народу.

На превеликий жаль, Небесна Сотня — це лише початок важких втрат героїв-патріотів, які і сьогодні, через 10 років, гинуть під час повномасштабного вторгнення ворога, під час захисту рідної країни.

До пам’ятного знаку Борцям за волю та незалежність України прийшли родини загиблих Захисників, їхні друзі, знайомі, представники влади та духовенства, шкільна молодь, педагоги, жителі громади.

Всі присутні не могли стримати сліз, адже рана від втрати свіжа і дуже болюча… Кожен усвідомлює ціну незалежності, яку знову і знову доводиться відстоювати.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх тих, хто віддав своє життя заради України, заради миру на нашій землі.

Зі словами підтримки та подяки до присутніх звернувся селищний голова Сергій Радченко.

Священнослужителі Демидівського благочиння ПЦУ відслужили заупокійну панахиду та окропили Пам’ятні банери освяченою водою.

Молилися за тих, хто стояв на Майдані, тих, хто віддав своє життя на сході та півдні країни, тих, чий героїчний шлях привів їх до високого покликання – бути Героями України.  Їхні вчинки - це символ мужності та відданості, який ніколи не згасне у наших серцях.

Сьогодні ми спільно молимося за мир у нашій країні та згуртованість українського народу.

Нехай на нашу землю прийде мир і спокій. Слава Україні! Слава її Героям!