Демидівська громада знову у глибокій скорботі

Сьогодні, 29 грудня, жителі громади, зі сльозами на очах та почуттям важкої втрати, стоячи на колінах зустріли кортеж із тілом полеглого Героя Михайла ШЕРЕМЕТИ. Воїн Михайло востаннє повернувся додому, до рідного села, де залишилися найдорожчі серцю люди.

Важко повірити, а ще важче прийняти втрату.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблого Героя, поділяємо ваш біль і схиляємо голови в скорботі разом із вами. Хай Господь Бог допоможе пережити гіркий біль непоправної втрати!

Нагадуємо, що прощання з Героєм та чин похорону відбудеться завтра, 30 грудня о 12.00 годині в селі Вовковиї.

Відправка автобуса, для всіх небайдужих провести в останню путь та віддати шану Герою України, об 11.00 год. від відділу освіти та гуманітарної роботи Демидівської селищної ради.

Вічна пам’ять! Герої не вмирають!