На щиті до рідної домівки повертається Герой України.

Сьогодні, 29 грудня 2023 року назавжди додому у рідне село Вовковиї повертається на щиті Герой ШЕРЕМЕТА Михайло Ростиславович.

Просимо всіх мешканців громади, сьогодні 29 грудня 2023 року орієнтовно о 15.15 годині створити коридор слави, гідно зустріти Захисника у смт. Демидівка та провести до рідної домівки у село Вовковиї.

Прощання з Героєм та чин похорону відбудеться завтра, 30 грудня о 12.00 годині в селі Вовковиї.

Відправка автобуса, для всіх небайдужих провести в останню путь та віддати шану Герою України, об 11.00 год. від відділу освіти та гуманітарної роботи Демидівської селищної ради.

Схилімо голови у скорботі, гідно вшануймо Героя, який заплатив за нашу свободу та незалежність своїм життям.

Вічна шана та слава Герою!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!