Відбулося третє засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Демидівської громади

6 грудня відбулося третє засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Демидівської селищної ради на 2023-2027 роки. У роботі  взяли участь  селищний голова, заступник селищного голови, керівники структурних підрозділів та установ, депутати Демидівської селищної ради  та експерт з розробки стратегії розвитку Демидівської селищної ради Тарас Микитин.

Засідання робочої групи відкрив селищний голова Сергій Радченко, який подякував усім за активну участь у розробці Стратегії розвитку громади.

Тарас Микитин презентував напрацювання робочої групи у вигляді проєкту матриці стратегічних та  оперативних цілей Стратегії громади.

Згодом присутні детально обговорили результати стратегічних та операційних цілей Демидівської громади на період 2023- 2027 років та визначили першочергові завдання, які необхідно виконати для досягнення цих цілей.

Відділ економічного розвитку, інвестицій,

житлово-комунального господарства,